Aktualności

 

                               WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE
      Parafii p.w. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Zawierciu
                                            X Niedziela Zwykła

 

1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00., natomiast w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 16.00.


2. W czwartek o godz. 20.00. Msza św. wraz z nabożeństwem fatimskim. Zapraszam do wspólnej modlitwy.


3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej Parafii Odpust ku czci św. Brata Alberta Chmielowskiego. Mszę św. odpustową o godz. 12.00. odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. Kamil Jastrząb, nasz Rodak i Wikariusz parafii św. Judy Tadeusza w Żarkach. Serdecznie zapraszam asystę, ministrantów, dzieci do sypania kwiatów, członkinie kół żywego różańca, orkiestrę oraz wszystkich drogich parafian i gości.


4. Składam serdeczne ,,Bóg zapłać” za posprzątanie Kościoła oraz jednocześnie zapraszam kolejne osoby z ul. Uskok, Willowej i Zachodniej w sobotę na godz. 9.00.


5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom bieżącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożych łask z pamięcią w modlitwie. Nie zapominajmy w naszych modlitwach również o naszych zmarłych, bliskich naszemu sercu i zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej.


6. Zachęcam do pogłębiania naszej wiedzy religijnej przez czytanie tygodnika katolickiego ,,Niedziela”.

 

Zawiercie, 09 czerwca 2024r.